סדרות

פלורנטין 

פלורנטין | 3 עונות | דרמה | HOT
"פלורנטין" היא סדרת טלוויזיה שהופקה על ידי הפקות תוצרת הארץ ושודרה בין השנים 1997-2001 בערוץ 2, במסגרת זכיינית השידור טלעד. לאחר מכן שודרה התוכנית בשידורים חוזרים בערוץ 3 ובשירות VOD של חברת הכבלים HOT.
הסדרה, אשר נוצרה על ידי אודי זמברג (מפיק הסדרה) ואיתן פוקס (במאי הסדרה), עוקבת אחר חייהם של חבורת צעירים, בגילאי העשרים לחייהם, הגרים בשכונת פלורנטין  בעיר תל אביב. סיפורי אהבה, חברויות, חיים מקצועיים וכן מריבות ומכשולים, כולם הופיעו במהלך שלוש עונות הסדרה, דרך שלל הדמויות השונות.
הסדרה עוקבת (בעיקר) אחר שלוש דמויות החיות בדירת שותפים בפלורנטין: תותי (קארין אופיר), צעירה תמימה וחובבת שוקו, איגי (אורי בנאי) הומוסקסואל נשי העובד כאופה, ושותפם החדש, תומר (אבשלום פולק), סטודנט לקולנוע שעבר לתל אביב מירושלים ומתמודד במהלך הסדרה עם זהותו המינית כהומוסקסואל. כמו כן עוקבת הסדרה אחר דמויות נוספות הגרות בשכנות לדירת השותפים ומנהלות איתם קשרים חברתיים מגוונים (ראו רשימת דמויות בהמשך). כמעט כל פרק בסדרה עוקב אחר אחת מהדמויות, יחסיה עם האנשים הסובבים אותה, חייה המקצועיים ומהלך חייה, בנסיון למצוא הגדרה עצמית, אהבה ואושר. שכונת פלורנטין הופכת במהרה לסמל לחיי חוסר הגדרה ונעורים אינסופיים, המשמשת הן כנקודת מפלט והן כמצב חבר מוצא לדמויות המסובכות.
                  
הסדרה, אשר זכתה להצלחה גדולה ולקהל מעריצים רב עסקה בנושאים חדשניים, כגון הומוסקסואליות, שלא הוזכרה עד אז בטלוויזיה הישראלית. עוד חידוש היה רקע המציאות האקטואלית שהשתקף בסדרה (בעיקר בעונה הראשונה). מפנים חשובים בחייהן של הדמויות התרחשו על רקע אירועים מרכזיים במציאות היומיומית הישראלית: כך למשל, שימש רצח ראש הממשלה יצחק רבין כרקע לסצינת יציאה מהארון. כמו כן התייחסה הסדרה לפיגועי הטרור, לסכסוך הישראלי ערבי ולשירות בצה"ל.

רותי "תותי" טל (קארין אופיר): ידידת ילדות של שירה ותומר.
תומר שביט (אבשלום פולק): ידיד ילדות של תותי ושירה.
יגאל "איגי" (אורי בנאי): בן הזוג של תומר.
שירה שטיינברג (איילת זורר): ידידת ילדות של תותי ותומר, מגישה בערוץ הילדים וחברתו של מאור. מאור נוימן (עדי טרר): החבר של שירה, גר בסמוך לשותפים ופותח פאב בפלורנטין.
חנן "חנץ'" תפוח (עמי סמולרצ'יק): חנון שעובד עם מאור בגננות ומאוהב בגלי.
גלי לב (דנה מודן): כתבת רכילות מקומית עסוקה.
יעקב "קובי" לוי (סמי הורי): ממשפחה מסורתית, מיודד עם מאור ומתאהב בתותי.
ציון "צמר" שדה (ניר פרידמן): מוזיקאי, החבר של גלי עם תחילת הסדרה.
בסדרה השתלבו מספר רב של דמויות משנה, ביניהן שולה חן כאמה של תותי, נירה רבינוביץ' כאמה של שירה, ניצה שאול, ינקלה יעקובסון ורועי לוי כהוריו של תומר ואחיו, ישראל דמידוב כשכן לו יש רומן עם תותי, צילה דגן בתפקיד אורח קטן כאמו השכולה של החבר של שירה שנהרג בצבא, אורלי בן-גרטי כמירי, אחותו של קובי, רונית אלקבץ בתפקיד דוגמנית עירום בשם ניקול. בתפקיד הבת של תותי חושן כרמל להב.
              
עונה 1: עידו בורנשטיין, גפי אמיר, שרון גרינברג, גל אוחובסקי, אבנר ברנהיימר, גיא אסיף, תמר גלבץ.
עונה 2: עידו בורנשטיין, גפי אמיר,גל אוחובסקי, שרון גרינברג-ליאור, תמר מרום, ורד שפירא.
עונה 3: אריק רוטשטיין, ורד שפירא, לימור נחמיאס, מאיר זוסמן, שלומי רוטשטיין.

יחפים 

במאי ויוצר הסדרה: אורי סיוון | שודר ב2004 | סדרה בת שש פרקים | הוט 3
 
סדרת דרמה היסטורית מאת היוצר והבמאי אורי סיון ("קלרה הקדושה", תסריטאי ראשי של הסדרות "בטיפול" ו"שבתות וחגים”) המגוללת את סיפורם של אבות ובנים לאורך שלושה דורות, בקיבוץ אחד.

"יחפים", סדרה חדשה של היוצר והבמאי אורי סיון, אותה כתב יחד עם הסופרת יעל הדיה ("בטיפול") ושירי ארצי ("תמיד אותו חלום") מספרת את סיפורם של שלושה גיבורים, אבות ובנים, לאורך שלושה דורות בקיבוץ אחד. סב, אב ובן שכל מהם מייצג שלב אחר במה שהוכתר לא פעם כאחד הניסויים האנושיים המרתקים ביותר שנעשו אי פעם.

הסיפור מתחיל בצבי (אוהד קנולר) שמגיע ארצה יחד עם חבריו אריה (שראל פיטרמן) ואווה (שרה אדלר) כדי להצטרף לקיבוץ. צבי מגיע מאירופה ב- 1939 רגע לפני המלחמה, ומיד חוטף הלם סביבתי. המפגש עם בני הארץ – הקיבוצניקים היחפים והמחוספסים – מהמם אותו. קליטתם של השלושה, מפגשם עם האדמה ועם האנשים וניסיונם הנואש להשתנות כדי להפוך לבני המקום – הוא סיפורם של דור המייסדים.
צבי נקרע בין אהבתו לאלכסנדרה (מארינה מקסימיליאן בלומין), אהובתו מ"שם" שמגיעה לקיבוץ אולם מתקשה להיקלט בו, לבין ניר (ורד פלדמן) – בת הארץ, מבנות העמק הראשונות, אישה שקורצה כולה מחומרי המקום הזה. אלא שלניר יש בן זוג – נפתלי (יחזקאל לזרוב) מנהיג הקיבוץ. עם הזמן הופך הקרב הסמוי על בת הזוג בין צבי לנפתלי, למאבק גלוי על הנהגת הקיבוץ המבודד.

בנו של צבי – דרור (מוקי) הוא כבר מלח הארץ. בן הקיבוץ, ילד שהקיבוץ הוא הוריו, שגדל בבית הילדים, בלינה משותפת במשך כל ימיי חייו. אייל (עפר שכטר) ונטע (קרן ברגר) הם חבריו הטובים של דרור, הם שלישיה שלעולם אינה נפרדת, חברים, בני קבוצה, אחים. מילדות הם יחד, שלושתם, משתפים זה את זה בכל. איל הוא הקשוח, נטע היא לפעמים אמא ולפעמין אחות קטנה, ודרור הוא הרגיש, זה שזקוק להרבה יותר אהבה ממה שקיבל.  לקראת סוף הסיקסטיז – אחרי האופוריה של ששת הימים ועם הגעת ראשוני המתנדבים (והמתנדבות) לקיבוץ, דרור הבוגר מפצה את עצמו וזוכה בג'יין (יעל גרובגלס), המתנדבת היפה, זאת שכולם רוצים.
אייל, כמו הקיבוצניקים מהסיפורים, הוא חזק ומקסים אבל הרגשות שלו קהים. כשדרור מתאהב בג'יין, אייל מרגיש שדרור בגד בו, ובשיתופיות. מכאן מתחילות הבעיות. שרשרת אירועים שמכוונת את גורל הגיבורים למקומות טראומטיים. יחסיו של דרור עם הוריו, ויחסים מורכבים שמתפתחים בינו לבין אייל ונטע חבריו/אחיו– עומדים במרכז הסיפור שלהם ושל בני דורם. בני הדור שהפך בהדרגה מ"אנחנו" ל"אני".

             
אוהד קנולר, מוקי (דניאל ניב),קרן ברגר,יחזקאל לזרוב, ורד פלדמן,מארינה מקסימיליאן בלומין, עפר שכטר, יעל גרובגלס, שרה אדלר, שראל פיטרמן, עמית ארז ועוד
              

שבעים מיליון סיבות לאושר

במאי ויוצר הסדרה: אורי סיוון | שודר ב2004 | סדרה בת שש פרקים | הוט 3

במאי: אופיר בביוף | עורך ראשי: נוהר חסין, יעל חרסונסקי | תסריטאי: שמוליק לוי, דורון צור | מפיק: אודי זמברג, מיכאל תפוח | חברת הפקה: תוצרת הארץ

אלי קונפורטי (שמוליק לוי), שמאי ביטוח תפרן וחסר שאיפות, מגשים את חלומו של האדם הפשוט וזוכה בלוטו בסכום של 70 מליון שקל.

הבעיה היחידה היא להסתיר את הזכייה

בהשתתפות: שמוליק לוי, דב נבון, ליאת אזר

ועוד   

 

Let’s work together

get screening licence

לבונטין 2   | תל אביב יפו | 03-7512145
2 Levontin st. Tel Aviv 6511101 Israel
[email protected]