מה קורה לי בזמן האחרון

ישראל 2022

57 דקות, עברית, אנגלית

תרגום: עברית, אנגלית

בימוי: תמר טל ענתי

הפקה: אודי זמברג, הפקות תוצרת הארץ

קרא עוד

הפסנתרן מרמאללה

זאת שנה קריטית בחייו של מוחמד, ילד בן 13 ובן לאב פלסטיני ואם ילידת רוסיה החי ברמאללה. הוא סומן כפסנתרן מחונן שיגיע רחוק,  חי בבית שנראה כאילו הוצנח לשם מרוסיה, אבל מסביב המחסומים והקשיים של רמאללה. האם ההבטחה יכולה להתממש כשאתה צריך לנסוע יותר משעתיים רק כדי להגיע לשיעור נגינה בירושלים? 

קרא עוד

לשוב בחזרה - רבקה זוהר חוזרת לניו יורק

סרט דוקומנטרי העוקב אחר מסעה של רבקה זוהר מהרחובות האחוריים של ניו יורק ועד לשיכון קטן ביפו, מזיכרון בת שלא ראתה 25 שנה ועד לאהבה הגדולה עם מורה דרך

קרא עוד

ספי ריבלין לא מוכן לשתוק

"ספי ריבלין לא מוכן לשתוק" הוא לפעמים סרט רציני על איש מצחיק ולפעמים סרט מצחיק על איש רציני, שלא מתכנן לוותר על אף מילה. 

 
קרא עוד

אנחנו נגיע בזמן

סרט תיעודי במלאת שנה להתרסקות המעבורת קולומביה ומותו של האסטרונאוט הישראלי אילן רמון. הסרט מתמודד עם השאלות הקשות שעלו עקב התרסקותה של המעבורת ועם השאלה המרכזית: האם ניתן היה להציל את אילן רמון וצוות הקולומביה? עוד מנסה התחקיר להתחקות אחר העובדות והנסיבות שהביאו לסיום כה נורא של מבצע זה.

קרא עוד

משימה 105

סרט תיעודי שמלווה את ימי ההכנה האחרונים לקראת שיגורו לחלל של האסטרונאוט הישראלי אילן רמון ז"ל, שהפכו לרגעיו האחרונים עם בני משפחתו. 

קרא עוד

ובמקום הראשון

סדרה תיעודית בארבעה פרקים, בהנחייתו של מוקי. לקראת קדם אירוויזיון 2011. הקשר בין שירי הקדם והאירוויזיון למצב בישראל בתקופה בה נבחרו.

קרא עוד

יעלה ויבוא - תולדות פסטיבל הזמר

תכנית דוקומנטרית בשני חלקים המגוללת את סיפורו של פסטיבל הזמר והפזמון המיתולוגי.

קרא עוד

גביע ומדינה

סרט דוקומנטרי בשני חלקים, בהגשתה של אופירה אסייג. המסע אל הזכייה בגביע המדינה בכדורגל, 2007.

קרא עוד

דברים שרואים מכאן

סרטו של מייקל גרינספן המתאר את סיפורן של שלוש נערות יהודיות-אמריקאיות בחיפוש אחר הזהות היהודית שלהן במסגרת מסע "תגלית" בישראל.

 
קרא עוד

הלהקה - המחזמר

הסרט הדוקומנטרי "הלהקה" מתאר את תהליך העבודה על המחזמר "הלהקה " שעלה בתיאטרון הבימה 30 שנה לאחר יציאת הסרט המיתולוגי.   הסרט מפגיש בין כוכבי הסרט והיוצרים של  "הלהקה" לבין הכוכבים שמשחקים אותם במחזמר כיום. 

קרא עוד